UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 3923053
nr 392 3053
Väggpendyl
höjd: 58 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 januari 2006
150 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr